IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top

FOOTDISC

MÜŞTERİNİZİN AYAK TARAMASINI BİR KAÇ SANİYEDE YAPABİLİRSİNİZ!

Müşteriniz FOOTDISC® cihazının üzerine çıkar ve ayaklarının temas ettiği alanlarda siyah plaklar rengini değiştirir. Cihaz üzerindeki ayak izini kılavuzda cetvelinde bilritilen ayak resimleriyle veya MOTIONQUEST® yazılımıyla karşılaştırarak doğru ayak tipi tespit edilmektedir.

Patentli FOOTDISC® testi (Pat-No. EP1844709) uzun zamanlı biomekanik tecrübelere ve haraket videolarının analizi sonuçları üzerine sadelik, hız ve istenilen verimlilik kombinsyonuyla birlikte tasarlanmıştır.

Analiz sonucunda doğru ayakkabı numarası ve içine konulacak tabanlık tipi seçiliyor ve müşteriye öneriliyor. Cihaz hiç bir güç kaynağına ihtiyaç duymamaktadır, taşınabilir ve kullanımı çok kolaydır. Bir sonraki ölçüm 30 saniye sonra yapılabilmektedir. To operate with the FOOTDISC®, nocihazını kullanmak için hiç bir biomekanik bilgilere ihtiyaç yoktur ve satış reyonunun her bir elemanı ölçümüm çok kolay yapabilmektedir!

 CORAPLA VEYA ÇIPLAK AYAKLA
 HIZLI, TEMİZ VE İTİNAYLA
 SONUÇ HEMEN GÖRÜLEBİLİR
 SAĞLAM VE DAYANIKLI TASARIM
 KALİBRASYON İHTİYACI YOKTUR
 MOBİL KULLANIM
 GÜÇ KAYNAĞI GEREKTİRMEZ
 30 SANIYE SONRA TEKRAR KULLANIMA HAZIRDIR
 TERMİK FİLMLERİN ÖMÜR BOYU DAYANIKLILIĞI
 KOLAY DEZİNFEKSİYON
 BAKIM GEREKTİRMEZ
watch our introduction video

portfolio image

      

      

Termik filmlerin likit kristalleri normal kan dolaşımlı ayak sıcaklığına göre kalibre edilmiştir. Ayak tabanının sıcaklığına göre 15 saniye içinde farklı renkler kodlanmış taban izini almış olursanız.

Hasar görmesini engellemek için FOOTDISC® cihazının köşeleri yuvarlatılmıştır. FOOTDISC® termik yastıkların uzerine çıkarak filmlerin yan tarafta belirlenen çetvelden ayak numarası ölçülür. Disk ortasında oluşan görüntüden ayak tipi tespit edilmektedir.

Yüksek nötrüm, düşük tabanların veya düztaban arkının kartonet üzerindeki kılavuz resimler doğru tanablık seçiminde size yardımcı olacaktır.